Про DIGITAL1234

Чотири кроки для покращення вашого бізнесу

DIGITAL1234 представляє чотири кроки для розвитку бізнесу. Дана програма Konica Minolta з розвитку бізнесу була розроблена для досягнення постачальниками послуг для друку свого бізнес-успіху. У чотири кроки: ідентифікація, оцінка, обґрунтування та реалізація демонструється новий підхід до ведення бізнесу. Все, що вам потрібно зробити – один раз зареєструватись, щоб отримати потрібну інформацію, без будь яких витрат або зобов’язань.    

Чотири кроки для побудови вашого бізнесу:

ІДЕНТИФІКАЦІЯ: Чому так важливо постійно вдосконалювати свій бізнес з урахуванням новітніх тенденцій? Дізнайтесь у наших брошурах, що присвячені окремим темам покращення вашого бізнесу: друк змінних даних, автоматизація робочого процесу, фінішна обробка в лінію або друк книжок.

ОЦІНКА: Як впровадити існуючі можливості покращення бізнесу у власні бізнес-реалії? Інформаційні матеріали, що створені незалежними експертами галузі, допоможуть практично оцінити чи готовий ваш бізнес до трансформацій, наприклад, до Web to Print.

ОБГРУНТУВАННЯ: Які переваги отримає постачальник послуг друку від нових можливостей для бізнесу? Дізнайтесь, яким чином інші бізнес-структури скористались такими можливостями для бізнесу та самостійно визначте чи вартують того інвестиції.

ІМПЛЕМЕНТАЦІЯ: Хочете забезпечити успішну імплементацію програмного забезпечення та уникнути при цьому усіх підводних каменів? Покрокове керівництво впровадження продукту, написане незалежним фахівцем галузі, дозволить вам успішно впровадити програмне рішення у ваш бізнес. Але, зважаючи на те, що процес імплементації є досить складним, ми пропонуємо вам сервісну підтримку протягом усього періоду установки.

ДЛЯ ГЕНЕРУВАННЯ НОВОГО БІЗНЕСУ

НАДІШЛІТЬ НАМ ЛИСТ!

Зв'яжіться з нами для безкоштовного аналізу вашого бізнесу з DIGITAL 1234 

Надіслати e-mail

Надішліть нам свій запит:

Заповніть форму та представник Konica Minolta зв'яжеться з вами: